Tā mēs nākam, Kristus sūtīti, un pamācām, it kā Dievs runātu caur mums. Mēs lūdzam Kristus Vārdā: ļaujieties salīdzināties ar Dievu!

2. korintiešiem 5:20Par konferenci

Caur Jēzus Kristus krusta uzvaru tumsas laiks ir beidzies. Gaisma ir atspīdējusi un debesis ir tuvu klāt, bet vai tiešām mēs tās redzam mums apkārt? Reiz debesis piepildīja zemi caur Jēzu. Caur ko šodien debesis piepilda zemi?

Dažādās valstīs visā pasaulē atrodas Latvijas vēstniecība, kas reprezentē Latviju un kur ir spēkā Latvijas likumi. Augstākā persona vēstniecībā ir vēstnieks, kurš ir valsts sūtīta amatpersona. Viņš tiešā veidā pārstāv sūtītājvalsti.Kristus Valstībai ir daudzas "vēstniecības" visā pasaulē. Kristus vēstneši staigā Debesu Valstības autoritātē, spēkā un svaidījumā, pilnībā reprezentējot valstību, no kuras nāk. Kas ir šie vēstneši? Kur viņus atrast? Vai TU ZINI, kā tas izskatās, kad debesis piepilda zemi caur Kristus vēstnešiem?

Jau sesto gadu pēc kārtas History Makers aicina jauniešus no visas Latvijas un citām valstīm sanākt kopā vienā vietā un ar vienu vēlmi – pagodināt Jēzus Vārdu. Šogad konferences tēma ir "VĒSTNEŠI". Ja tu vēlies slavēt Dievu, klausīties Viņa Vārdā un tikt iedrošināts būt Kristus vēstnesis, nāc kopā ar mums un pavadi šo laiku, lai iepazītu Viņu vairāk! 2018
26. - 27. janvāris

Irlavas 7
Rīga

2
dienas

500
jaunieši

MESSENGERS

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes


Dievs ir izglābis Garetu no atkarībnieka dzīvesstila un tagad viņš vada "HOPE" kalpošanu. Caur "HOPE" autobusa kalpošanu uz ielām, Garets un viņa komanda ir ietekmējuši daudzu jauniešu dzīves, kuri nāk no salauztām ģimenēm un ir bijuši atkarīgi no narkotikām.

Gareth Hayes

Īrija

History Makers komandas sirds ilgas ir kalpot citiem un radīt pazemības atmosfēru un slavu Dievam visdažādākajos veidos - gan caur pielūgsmes vadīšanu, gan caur aktivitātēm, ēst taisīšanu vai tualešu tīrīšanu. Viss tiek darīts Dievam par godu!

History Makers komanda

Latvija

26. janvāris

PIEKTDIENA

17.00 Reģistrācija
18.30 Sesija I

27. janvāri

SESTDIENA

09.00 Sesija II
11.00 Pārtraukums
11.20 Sesija III
13.00 Pusdienas
14.30 Sesija IV
17.00 Vakariņas
18.00 Sesija V

 

MAZĀ SKATUVE

PIEKTDIENA
18.30 Info drīzumā

SESTDIENA
14.30 Info drīzumā
17.30 Info drīzumā

Piesakies būt par brīvprātīgo

Lai pieteiktos vai uzzinātu vairāk par kalpošanas iespējām, aizpildi anketu zemāk.

Ņem vērā, ka, lai būtu brīvprātīgais konferencē, tev ir jāzina latviešu valoda, tādēļ anketa ir latviski!

 Pieteikties

Svarīgi jautājumiKonference notiks Irlavas ielā 7, Rīgā.

Dalības maksa vienai personai ir 10 EUR (bez ēdināšanas) vai 16 EUR (ar pusdienām un vakariņām sestdien). 

Iespējams arī piereģistrēties grupā un saņemt atlaidi - ja grupā piereģistrējas vismaz 5 cilvēki, vienai personai dalības maksa ir 7 EUR (bez ēdināšanas) vai 13 EUR (ar pusdienām un vakariņām sestdien). Tomēr ņem vērā, ka, reģistrējoties grupā, visiem grupas dalībniekiem ir jāsamaksā vismaz puse no savas dalības maksas līdz 20. janvārim, citādi grupas atlaide nebūs spēkā nevienam no grupas dalībniekiem.

Ņem vērā arī to, ka, izvēloties ēdināšanu,  tev ir obligāti jāsamaksā vismaz puse summas līdz 20. janvārim, citādi ēdināšanu mēs nespēsim nodrošināt.

Konferencē nav vecuma ierobežojuma, taču konferences mērķauditorija ir jaunieši vecumā no 15 līdz 30 gadiem.

Par papildus samaksu (6 EUR) mēs varam nodrošināt pusdienas un vakariņas sestdien. Ja to nevēlies, netālu no pasākuma vietas atrodas dažādas ēdināšanas iestādes un veikali, kur iespējams iegādāties pārtiku. Doties ēst varēsi speciāli tam paredzētos konferences programmas laikos.

Konferences laikā būs iespēja palikt pa nakti Rīgas Āgenskalna baptistu draudzē, Mārupes ielā 14, Rīgā (20 minūšu attālumā ar sabiedrisko transportu no konferences norises vietas). Maksa par nakti ir 1 EUR. Lai pieteiktos, raksti uz registration@historymakers.lv!

Konferencē nav iespējams rezervēt sēdvietas. Durvis zālē tiks atvērtas neilgi pirms pasākuma sākuma.

Konferences vietā būs iespējams nopirkt History Makers produkciju (piemēram, t-kreklus), kā arī dažādus našķus.

Kontakti

Neatradi atbildi uz savu jautājumu?

Ja tev ir kādi jautājumi, raksti vai zvani: